SINAV BİLGİLERİ
Takvim

Hakkımızda

5188 Sayılı Özel Güvenlik yasasının, 26 Haziran 2004 tarihinde yürürlüğe girmesiyle birlikte, yeniden yapılanan Özel Güvenlik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, ÖGE Özel Güvenlik ve Eğitim Merkezi, 2004 yılında kuruluşunu tamamlayarak, 2005 yılında İç İşleri Bakanlığından alınan  (91) numaralı faaliyet ruhsatıyla birlikte Özel Güvenlik eğitim hizmeti vermeye başlamıştır.

 Özel Güvenlik Eğitim faaliyeti gösteren eğitim kurumları arasında, ilk ve köklü eğitim kurumlarından birisi olmanın ve sektöre öncülük ederek, Lider konumda bulunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 Kuruluşundan bugüne kadar yetiştirdiği Özel Güvenlik personeli, Ülkemizin değişik yerlerinde ve değişik projelerde çalışmakta olup, İş yerlerinin ve İşverenlerin, personel hakkındaki olumlu geri dönüşleri, bu konudaki sorumluluğumuzu ve motivasyonumuzu bir kat daha artırmaktadır.

 Öge Güvenlik Eğitim kursunu başarı ile bitiren kursiyerlere iş bulma konusunda gerekli danışmanlık ve yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca Öge güvenliğin, güvenlik hizmeti verdiği projelerde, iş konusunda kendi kursiyerlerine öncelik verilmektedir.

 Eğitim alanında sağladığı güven ve yarattığı farklılıkla, tecrübe ve deneyimlerini birleştiren ÖGE GÜVENLİK, bu birikimlerini koruma ve güvenlik alanında aktif olarak uygulamak amacıyla, İç İşleri bakanlığından alınan (1253) numaralı faaliyet ruhsatıyla birlikte Fiziki Güvenlik alanında hizmete başlamıştır.

 ''ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi'' ve ''TSE Hizmet Yeterlilik belgesine'' sahip olan ÖGE GÜVENLİK'in amacı verdiği güvenlik hizmetiyle, toplumda korkusuz, kaygısız ve huzurlu bir yaşam sağlamaktır.

 En büyük farkımız; verdiğimiz hizmete, ticari kaygı ve düşüncelerden uzak, eğitim-öğretim ve güvenlik düşüncesiyle bakışımızdır

     SOSYAL MEDYALARIMIZ

  

 

      
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.82938.8647
Euro10.329110.3705
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret8937258