SINAV BİLGİLERİ
Takvim

SİLAHSIZ

SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI MALİYETİ:

1.KURS MALİYETİ:Türkiye’de illere göre serbest piyasa ekonomisinden kaynaklanan şartlardan dolayı değişik fiyatlar uygulanmaktadır. Ankara’da özel güvenlik kursları arasında bir mutabakat sağlandığından ortak fiyat politikası uygulanmaya başlanmıştır. Kurs maliyetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi kursumuzdan  öğrenebilirsiniz.

2.SINAV ÜCRETİ:Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün HALKBANK GÖLBAŞI Şubesindeki hesabına 55 TL. vezneden yatırılır. Alınan dekont Özel Güvenlik Şubeye gönderilmek üzere kurs başlangıcında kursumuza teslim edilir. Açıklayıcı bilgi ve hesap numarası için sitemizin ilgili linkine tıklayınız.

3.KİMLİK HARCI: Maliye Bakanlığı tarafından heryıl belirlenir. 2016 yılı için 520TL. dir. Balgat Türkocağı Caddesinde bulunan ANKARA VERASET VE HARÇLAR VERGİ DAİRESİNE yatırılarak dekontu alınır. Bu harcın; sınavı kazandıktan sonra sertifikanın kurstan teslim alınmasını müteakip, belgeler Özel Güvenlik Şubeye götürüleceği zaman yatırılması TAVSİYE OLUNUR.

4.KİMLİK KARTI BEDELİ:TÜRK POLİS TEŞ. GÜÇ. VAKFININ T.HALK BANKASI OPERA ŞUBESİ IBAN TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 (413-16000096) NOLU HESABINA 30 TL. yatırılır. Açıklayıcı bilgi ve hesap numarası için sitemizin ilgili linkine tıklayınız.

5.SAĞLIK RAPORU: Kamu hastanelerinden veya heyet oluşturabilen ÖZEL POLİKLİNİK’lerden  SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK OLUR raporu alınması gerekir. Ankara’da hastanelerin döner sermayelerinde değişik fiyat uygulanmakta olup, en ucuz fiyat 200TL. den başlamaktadır. Özel poliklinikler ise 50 TL.dir. Rapor veren Özel poliklinikler hakkında  kursumuzdan bilgi alabilirsiniz.

     SOSYAL MEDYALARIMIZ

   

  

 

   

TEMİZLİK & DANIŞMANLIK FİRMAMIZ

   
Üyelik Girişi
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret2807385