SINAV BİLGİLERİ
Takvim

SİLAHLI

SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI MALİYETİ:

1.KURS MALİYETİ:Türkiye’de illere göre serbest piyasa ekonomisinden kaynaklanan şartlardan dolayı değişik fiyatlar uygulanmaktadır. Ankara’da özel güvenlik kursları arasında bir mutabakat sağlandığından ortak fiyat politikası uygulanmaya başlanmıştır. Kurs maliyetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi kursumuzdan  öğrenebilirsiniz.

2.POLİGON ÜCRETİ:Silahlı eğitim alan kursiyerlere 25 fişek ile poligon ortamında tabanca ile atış eğitimi yaptırılmaktadır. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılan sınavı takip eden 2-3 gün içerisinde Gölbaşı Polis Akademisinde 5 fişek ile sınav atışı yaptırılmaktadır.

         Kursumuzda eğitim görenlere,  poligon ücreti, poligonda atılan 25 fişek ve sınav atışında kullanılan 5 fişek bedeli kurs ücretine dahil edilmektedir.

3.SINAV ÜCRETİ:Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün HALKBANK GÖLBAŞI Şubesindeki hesabına 80TL vezneden yatırılır. Alınan dekont Özel Güvenlik Şubeye gönderilmek üzere kurs başlangıcında kursumuza teslim edilir. Açıklayıcı bilgi ve hesap numarası için sitemizin ilgili linkine tıklayınız.

4.KİMLİK HARCI: Maliye Bakanlığı tarafından heryıl belirlenir. 2020 yılı için 907TL. dir. Balgat Türkocağı Caddesinde bulunan ANKARA VERASET VE HARÇLAR VERGİ DAİRESİNE yatırılarak dekontu alınır. Bu harcın; sınavı kazandıktan sonra sertifikanın kurstan teslim alınmasını müteakip, belgeler Özel Güvenlik Şubeye götürüleceği zaman yatırılması TAVSİYE OLUNUR.

5.KİMLİK KARTI BEDELİ: TÜRK POLİS TEŞ. GÜÇ. VAKFININ T.HALK BANKASI OPERA ŞUBESİ IBAN TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 (413-16000096) NOLU HESABINA 40TL. yatırılır. Açıklayıcı bilgi ve hesap numarası için sitemizin ilgili linkine tıklayınız.

6.SAĞLIK RAPORU: Kamu hastanelerinden SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK OLUR heyet raporu alınması gerekir. Ankara’da hastanelerin döner sermayelerinde değişik fiyat uygulanmakta olup, en ucuz fiyat 200TL. den başlamaktadır. Rapor veren hastaneler hakkında  kursumuzdan bilgi alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
     SOSYAL MEDYALARIMIZ

   

  

 

   

TEMİZLİK & DANIŞMANLIK FİRMAMIZ

   
Üyelik Girişi
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret2807913