SINAV BİLGİLERİ
Takvim

Fiziki Güvenlik

Fiziki Güvenlik alanında farklılık yaratmak ve talebe uygun çözümler üretmek olan ÖGE GÜVENLİK'in amacı, hizmet verdiği kişi ve kurumlarda kalıcı memnuniyet sağlayarak, güvenlik endişesini ortadan kaldırmaktır.

 Öncelikli olarak güvenlik hizmeti talep eden kişi ve kurumların güvenlik etütleri, bu konuda uzman personelimiz tarafından hazırlanır ve tercihe uygun çözüm önerileri sunulur. Bu amaçla ilgili kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hizmet verdiğimiz yerlerde görevli personel, Denetim ekibi tarafından sürekli denetlenir, aksaklıklar tespit edilerek yerinde giderilir. Güvenlik Görevlileri, muhtelif zamanlarda, ÖGE Güvenlik Eğitim Kurumu tarafından planlanan Hizmet içi eğitimine tabi tutularak bilgi ve becerileri tazelenir.

 Herhangi bir yerde güvenlik hizmetinin yürütülebilmesi için, güvenlik hizmeti alacak kurum ve kuruluşların Valilikten, ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÇALIŞTIRMA ruhsatını alması zorunludur. Bu amaçla hazırlanan evrakların(formlar sayfasında mevcuttur) Valilik Özel Güvenlik Komisyonuna teslim edilmesi gerekmektedir. Bu işlemler için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Komisyon müracaat durumuna göre, çalıştırılacak Özel Güvenlik Görevlisi azami miktarına, silahlı ya da silahsız olup-olmamasına karar vermeye yetkilidir.

 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasasının 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe girmesiyle birlikte, kişi koruma hizmetleri kontrol ve denetim altına alınmıştır. Yasa öncesi bodyguard'lık şeklinde yürütülen, hiçbir yasal dayanağı ve altyapısı olmayan bu hizmet, ÖGE GÜVENLİK tarafından, yasaya uygun, bu konuda eğitimli personel ile sağlanmaktadır.

 Kişi koruma taleplerinde ise, korunma talebinde bulunan kişi öncelikli olarak, Valilik Koruma komisyonuna müracaat ederek, koruma kararının alınması gerekmektedir (kaç kişi ile ve ne şekilde korunacağına dair) Daha sonra koruma kararıyla birlikte Valilik Özel Güvenlik Komisyonundan, Özel Güvenlik Görevlisi çalıştırma izin belgesini alması gerekmektedir. Ancak bu aşamalardan geçtikten sonra, yasaya uygun ve yetkilerini yasadan alan, kişi koruma hizmeti yapılabilmektedir

 Kurumumuz, bu konularla ilgili gerekli yardım ve desteği sağlayarak, evrak ve formların hazırlanması, Özel Güvenlik Komisyonu ve İl Koruma Komisyonundan gerekli izinlerin alınması aşamasına kadar geçen süreci, sizin adınıza yürüterek işlemlerinizi sonuçlandırmaktadır.

FAALİYET ALANLARIMIZ:

 a. Fiziki Güvenlik.

  - Toplantı ve spor müsabakaları

  - Fuar alanları

  - Çeşitli organizasyonlar

  - Her seviyedeki Okul ve dershaneler

  - Her seviyedeki Hastane ve tıp merkezleri

  - Site ve özel konutlar

  - Büro ve ofisler

  - Otel ve tatil köyleri

  - Alışveriş merkezleri

  - Toptan ve perakende mağazaları

  - Sanayi Bölgeleri; Fabrikalar, Santraller, Atölyeler

  - İnşaat alanları

 

b. Güvenlik Eğitimi.

  - Silahlı, silahsız Temel Eğitim

  - Silahlı, silahsız Yenileme Eğitimi

  - Kamu ve Özel Kurum Hizmet içi eğitim atışı

 

c. Elektronik Güvenlik ve Danışmanlığı.

d. Vip Koruma.

e. Yakın Koruma.

f.  Risk Analizi ve Güvenlik Danışmanlığı.

d. Para ve Değerli Eşya Nakli.

h. Sabotajlara Karşı Koyma.

ı.  Yangın Planlarının Hazırlanması.


     SOSYAL MEDYALARIMIZ

  

 

      
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.583713.6381
Euro15.205315.2662
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret8947913